Υπεύθυνος Κρατήσεων – Front Office

Αναζητάτε μια δυναμική και οργανωτική προσωπικότητα για να αναλάβει τον ρόλο του Υπεύθυνου Κρατήσεων στο Front Office των ξενοδοχείων μας. Ο ιδανικός υποψήφιος θα είναι ένας επαγγελματίας με εμπειρία στον τομέα της φιλοξενίας, ικανός να διαχειριστεί τις κρατήσεις και να παρέχει εξαιρετική εξυπηρέτηση στους πελάτες.

Επιθυμητά Προσόντα:
– Πτυχίο στον τομέα της φιλοξενίας ή συναφές πεδίο.
– Εμπειρία στη διαχείριση κρατήσεων ή σε παρόμοια θέση.
– Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας και οργάνωσης.
– Ικανότητα εργασίας υπό πίεση και σε πολυάσχολο περιβάλλον.
– Άριστη γνώση Η/Υ και συστημάτων κρατήσεων.

Καθήκοντα:
– Διαχείριση των κρατήσεων μέσω τηλεφώνου, email και online συστημάτων.
– Συνεργασία με τα τμήματα του ξενοδοχείου για την ομαλή λειτουργία του Front Office.
– Παροχή πληροφοριών και βοήθειας στους πελάτες.
– Επίβλεψη της ομάδας κρατήσεων και εκπαίδευση νέων μελών.

Αν είστε έτοιμοι να γίνετε μέρος μιας δυναμικής ομάδας και να συμβάλετε στην ανάπτυξη διαχείρισης των ξενοδοχείων μας, στείλτε το βιογραφικό σας.

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx