Front Office Manager

Αναζητούμε έναν έμπειρο Head Manager Κρατήσεων για την ηγεσία του τμήματος Front Office στο ξενοδοχειακό όμιλο μας. Ο κατάλληλος υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει αποδεδειγμένη εμπειρία στη διαχείριση ομάδων, να έχει ικανότητα στην επίλυση προβλημάτων και να είναι ικανός να εργάζεται αποτελεσματικά υπό πίεση.

Επιθυμητά προσόντα:

  • Πτυχίο στον τομέα της φιλοξενίας ή σε συναφή τομέα.
  • Τουλάχιστον 1 χρόνια εμπειρίας σε διοικητική θέση στον τομέα της φιλοξενίας.
  • Εμπειρία στη διαχείριση ομάδων και στην εκπαίδευση προσωπικού.
  • Άριστη γνώση των συστημάτων κρατήσεων και των προγραμμάτων Η/Υ.
  • Ικανότητα στην ανάπτυξη στρατηγικών για τη βελτίωση της απόδοσης του τμήματος.

Καθήκοντα:

  • Επίβλεψη και διαχείριση της ομάδας Κρατήσεων.
  • Ανάπτυξη και εφαρμογή διαδικασιών για την αύξηση της αποδοτικότητας και της ικανοποίησης των πελατών.
  • Συνεργασία με άλλα τμήματα για την εξασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των ξενοδοχείων.
  • Παρακολούθηση των τάσεων της αγοράς και προσαρμογή των στρατηγικών κρατήσεων ανάλογα.

Αν είστε έτοιμοι να αναλάβετε αυτή την πρόκληση και να συμβάλετε στην επιτυχία του ξενοδοχειακού ομίλου μας, στείλτε το βιογραφικό σας.

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx